Όλα τα Προϊόντα
-
Τεχνητά φυτά για εσωτερική διακόσμηση
-
Τεχνητό Μεγάλο Δέντρο
-
Τεχνητή τροπική φοίνικα
-
Τεχνητό δέντρο διακόσμησης
-
Τεχνητό δέντρο φυλλώματος
-
Τεχνητοί κλάδοι δέντρων
-
Μικρά Φυτά
-
Topiary γλυπτό
-
Τεχνητές σε δοχείο εγκαταστάσεις πατωμάτων
-
Κάθετο πρασίνισμα
-
Πραγματικά τεχνητά λουλούδια αφής
-
Τεχνητές Succulent εγκαταστάσεις
-
Τεχνητές εγκαταστάσεις αμπέλων
-
Εξωραϊσμός GRC
-
Τεχνητά εξαρτήματα εγκαταστάσεων
-
Τεχνητή ελιά
-
Πράσινο πνεύμαΕπιλέξαμε την επιχείρηση Haihong μετά από έναν μακροχρόνιο πρόσκοπο, την υψηλότερη ποιότητα των προϊόντων τους, τη μεγάλη προσοχή στις λεπτομέρειες, και την υψηλή περίθαλψη πελατών. Μας εξασφάλισαν πάντα μια γρήγορη υποστήριξη σε όλες τις ανάγκες μας. Εξασφάλισαν μια πολύ επαγγελματική υπηρεσία 一 επίσης σε σχέση με τις τεχνικές απαιτήσεις να αποκτηθούν οι άδειες και στις υπηρεσίες συντήρησης σε μια ανταγωνιστική τιμή. -
Σπίτι εγκαταστάσεωνΥψηλή ποιότητα των προϊόντων, γρήγορη παράδοση, ανταγωνιστικές αξία και ισχυρή υποστήριξη του τεχνικού και η συντήρηση κάνει σωζόμενος το πρόγραμμα μας κόστισε και βοηθά να κερδίσουμε τα μέρη των υψηλών φημών από τον πελάτη μας. Τώρα γράφουμε αυτήν την επιστολή για να εκφράσουμε ειλικρινά την ευγνωμοσύνη μας σε HAIHONG, ευχαριστίες για όλη τη μεγάλη υποστήριξη και συνεργασία στις προηγούμενες ημέρες.
λέξεις-κλειδιά [ office artificial potted plant plants ] αγώνας 386 προϊόντα.
Τεχνητή Πράσινη Δρυς 160cm 185cm 210cm | Ρεαλιστική Ψεύτικη Δρυς για Εσωτερική Διακόσμηση Γραφείου & Ξενοδοχείου
| Όνομα προϊόντος: | τεχνητή βελανιδιά |
|---|---|
| Τύπος: | Μεγάλο Faux Tree / Τεχνητό δέντρο τοπίου |
| Μέγεθος ύψους: | 160cm 185cm 210cm |
Τεχνητό Δέντρο Terminalia 180cm 260cm 320cm | Μεγάλο Ψεύτικο Δέντρο για Διαμόρφωση Ξενοδοχείων & Εμπορικών Χώρων | Εσωτερική & Εξωτερική Διακόσμηση
| Όνομα προϊόντος: | Τεχνητό Τερματικό Δέντρο |
|---|---|
| Τύπος: | Μεγάλο Faux Tree / Τεχνητό δέντρο τοπίου |
| Μέγεθος ύψους: | 180 cm (~5,9 πόδια) / 260 cm (~8,5 πόδια) / 320 cm (~10,5 πόδια) |
Τεχνητή Αχλάδα 250 εκατοστών. Μεγάλο ψεύτικο δέντρο για ξενοδοχείο και διακόσμηση τοπίου
| Όνομα προϊόντος: | τεχνητή βελανιδιά |
|---|---|
| Τύπος: | Μεγάλο Faux Tree / Τεχνητό δέντρο τοπίου |
| Μέγεθος ύψους: | 250 cm (~8,3 πόδια) |
Χονδρική πώληση πλαστικών διακοσμητικών φυτών Haihong Factory 4ft 6ft Bird of Paradise Τεχνητό φυτό για διακόσμηση σπιτιού, καφέ, καταστήματος
| Τύπος μονάδας: | Τεχνητό φυτό, τεχνητός φοίνικας, τεχνητά δέντρα |
|---|---|
| Υλικό: | πλαστική ύλη |
| Τοποθέτηση: | Όροφος, Εσωτερικός |
Φανείτε πραγματικές μικρές τεχνητές εγκαταστάσεις στα δοχεία με το δέντρο λουλουδιών
| Όνομα: | Δέντρο Bougainvillea |
|---|---|
| Χρήση: | Διακόσμηση |
| Χρώμα: | Εικόνα που εμφανίζεται |
Εργοστασίων καυτή πώλησης χονδρική τεχνητή χλόη κρεμμυδιών εγκαταστάσεων ζέβρα στο δοχείο για εσωτερικό Decoraion
| Όνομα: | ζέβρα χλόη κρεμμυδιών |
|---|---|
| Χρήση: | Διακόσμηση |
| Χρώμα: | Εικόνα που εμφανίζεται |
Ψεύτικη φοινικιά του ταξιδιώτη (τεχνητό φυτό πουλιού του παραδείσου) - 180cm/210cm Ρεαλιστικό τεχνητό φυτό με φύλλα PE για εσωτερική και εξωτερική διακόσμηση
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Foliage Color: | Green |
| Application: | Home, School, Outdoor, indoor, PARTY, Gift, Wedding |
Καυτή πώληση Τεχνητό φυτό συνδυάζοντας κατσαρόλες ελαιόδεντρα υψηλής ποιότητας διακοσμητικό ελαιόδεντρο Τεχνητό για εσωτερική διακόσμηση
| Υλικό: | πλαστική ύλη |
|---|---|
| Τοποθέτηση: | Δάπεδο, Εσωτερικό, Εξωτερικό |
| Εφαρμογή: | διακόσμηση τοπίου, τοπίου, Κηπουροί, Εσωτερική |
Πραγματική αφή τεχνητό Diffenbachia δέντρων μπονσάι Diy τεχνητή
| Όνομα: | Τεχνητό diffenbachia |
|---|---|
| Χρήση: | Διακόσμηση |
| Χρώμα: | Εικόνα που εμφανίζεται |
Τεχνητή Φίκος Microcarpa 6 Ποδιών Εσωτερικού Χώρου Ψεύτικο Δέντρο Φίκος Φύλλου Βιολιού Για Διακόσμηση Εσωτερικού Χώρου Σαλονιού
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Χρώμα φύλλων: | πράσινο |
| Εφαρμογή: | Σπίτι, Σχολείο, Εξωτερικό, Εντός, ΠΑΡΤΙ, Δωρεάν, Γάμος |

