Όλα τα Προϊόντα
-
Τεχνητά φυτά για εσωτερική διακόσμηση
-
Τεχνητό Μεγάλο Δέντρο
-
Τεχνητή τροπική φοίνικα
-
Τεχνητό δέντρο διακόσμησης
-
Τεχνητό δέντρο φυλλώματος
-
Τεχνητοί κλάδοι δέντρων
-
Μικρά Φυτά
-
Topiary γλυπτό
-
Τεχνητές σε δοχείο εγκαταστάσεις πατωμάτων
-
Κάθετο πρασίνισμα
-
Πραγματικά τεχνητά λουλούδια αφής
-
Τεχνητές Succulent εγκαταστάσεις
-
Τεχνητές εγκαταστάσεις αμπέλων
-
Εξωραϊσμός GRC
-
Τεχνητά εξαρτήματα εγκαταστάσεων
-
Τεχνητή ελιά
-
Πράσινο πνεύμαΕπιλέξαμε την επιχείρηση Haihong μετά από έναν μακροχρόνιο πρόσκοπο, την υψηλότερη ποιότητα των προϊόντων τους, τη μεγάλη προσοχή στις λεπτομέρειες, και την υψηλή περίθαλψη πελατών. Μας εξασφάλισαν πάντα μια γρήγορη υποστήριξη σε όλες τις ανάγκες μας. Εξασφάλισαν μια πολύ επαγγελματική υπηρεσία 一 επίσης σε σχέση με τις τεχνικές απαιτήσεις να αποκτηθούν οι άδειες και στις υπηρεσίες συντήρησης σε μια ανταγωνιστική τιμή. -
Σπίτι εγκαταστάσεωνΥψηλή ποιότητα των προϊόντων, γρήγορη παράδοση, ανταγωνιστικές αξία και ισχυρή υποστήριξη του τεχνικού και η συντήρηση κάνει σωζόμενος το πρόγραμμα μας κόστισε και βοηθά να κερδίσουμε τα μέρη των υψηλών φημών από τον πελάτη μας. Τώρα γράφουμε αυτήν την επιστολή για να εκφράσουμε ειλικρινά την ευγνωμοσύνη μας σε HAIHONG, ευχαριστίες για όλη τη μεγάλη υποστήριξη και συνεργασία στις προηγούμενες ημέρες.
λέξεις-κλειδιά [ office artificial potted plant plants ] αγώνας 386 προϊόντα.
Εξωτερική διακόσμηση εσωτερικών χώρων ψεύτικο δέντρο σε δοχείο πλαστικά φυτά τεχνητό δέντρο ψεύτικο καουτσούκ δέντρο για διακόσμηση σπιτιού γραφείο σαλόνι
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Χρώμα φύλλων: | πράσινο |
| Εφαρμογή: | Σπίτι, Σχολείο, Εξωτερικό, Εντός, ΠΑΡΤΙ, Δωρεάν, Γάμος |
Φθινοπωρινή βελανιδιά Τεχνητό φυτό σε γλάστρα - 160cm / 185cm / 210cm. Ένα ρεαλιστικό ψεύτικο δέντρο για διακόσμηση σπιτιού και γραφείου.
| Όνομα προϊόντος: | τεχνητή βελανιδιά |
|---|---|
| Στυλ: | Σύγχρονη, τροπική, μινιμαλιστική, κλασική, κλπ. |
| Διαθέσιμα ύψη: | 160cm (5.2ft), 185cm (6.06ft), 210cm (7ft) |
Τεχνητό Δέντρο Μπουκαμβίλιας με Λουλούδια σε Πλαστική Γλάστρα για Διακόσμηση Εμπρός Βεράντας, Γραφείου, Σπιτιού, Κήπου, Πάρτι
| Όνομα προϊόντος: | Τεχνητή βουκαμβίλια |
|---|---|
| Τύπος: | Μεγάλο Faux Tree / Τεχνητό δέντρο τοπίου |
| Μέγεθος ύψους: | 160cm 185cm 210cm |
τεχνητά φυτά φοίνικα 4 πόδια 5.3 πόδια 6 πόδια καλύτερο τεχνητό φυτό πουλιού του παραδείσου Πράσινο Μπονσάι Τροπικό Τεχνητό Φυτό για Διακόσμηση Πάρτι Ξενοδοχείου Γάμου
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Χρώμα φύλλων: | πράσινο |
| Εφαρμογή: | Σπίτι, Σχολείο, Εξωτερικό, Εντός, ΠΑΡΤΙ, Δωρεάν, Γάμος |
180cm 210cm Τεχνητά Δέντρα Καρύδας Ψεύτικα Φυτά Μεγάλα Πράσινα Φοινικόδεντρα Μπονσάι Διακόσμηση Δωματίου Δαπέδου σε Γλάστρα
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Χρώμα φύλλων: | πράσινο |
| Εφαρμογή: | Σπίτι, Σχολείο, Εξωτερικό, Εντός, ΠΑΡΤΙ, Δωρεάν, Γάμος |
Ρεαλιστικός φοίνικας καρύδων μεταξιού H350cm υπαίθριος πλαστός εύκολος να φροντίσει
| Όνομα: | τεχνητός μικρός βασιλιάς |
|---|---|
| Υλικό: | φύλλο υφάσματος ή PE |
| Χρώμα: | Εικόνα |
Αληθοφανές ύψος 220cm δέντρα μεταξιού για στο εσωτερικό για το καθιστικό
| Όνομα: | Δέντρο σφενδάμνου |
|---|---|
| Υλικό: | φύλλο υφάσματος ή PE |
| Χρώμα: | Εικόνα |
Χονδρική πώληση τεχνητού φοίνικα Ρεαλιστικοί κορμοί από ίνες Ψεύτικο τροπικό φυτό Areca δαπέδου για εσωτερική διακόσμηση σπιτιού και γραφείου
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Χρώμα φύλλων: | πράσινο |
| Εφαρμογή: | Σπίτι, Σχολείο, Εξωτερικό, Εντός, ΠΑΡΤΙ, Δωρεάν, Γάμος |
Haihong Κατασκευαστής μεταξένια φύλλα 6 ft τεχνητό δέντρο ficus και φυσικός κορμός, ψεύτικο δέντρο Ficus με πλαστική γλάστρα, ψεύτικο δέντρο Ficus για γραφείο, σπίτι, αγροικία για εσωτερική και εξωτερική διακόσμηση
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Χρώμα φύλλων: | πράσινο |
| Εφαρμογή: | Σπίτι, Σχολείο, Εξωτερικό, Εντός, ΠΑΡΤΙ, Δωρεάν, Γάμος |
τεχνητό δέντρο ficus 6ft, τεχνητό δέντρο μπανιάνα για διακόσμηση
| Όνομα προϊόντος: | Τεχνητό δέντρο Ficus |
|---|---|
| Στυλ: | Σύγχρονη, τροπική, μινιμαλιστική, κλασική, κλπ. |
| Διαθέσιμα ύψη: | 150cm (5ft), 180cm (6ft), 210cm (7ft) |

