Όλα τα Προϊόντα
-
Τεχνητά φυτά για εσωτερική διακόσμηση
-
Τεχνητό Μεγάλο Δέντρο
-
Τεχνητή τροπική φοίνικα
-
Τεχνητό δέντρο διακόσμησης
-
Τεχνητό δέντρο φυλλώματος
-
Τεχνητοί κλάδοι δέντρων
-
Μικρά Φυτά
-
Topiary γλυπτό
-
Τεχνητές σε δοχείο εγκαταστάσεις πατωμάτων
-
Κάθετο πρασίνισμα
-
Πραγματικά τεχνητά λουλούδια αφής
-
Τεχνητές Succulent εγκαταστάσεις
-
Τεχνητές εγκαταστάσεις αμπέλων
-
Εξωραϊσμός GRC
-
Τεχνητά εξαρτήματα εγκαταστάσεων
-
Τεχνητή ελιά
-
Πράσινο πνεύμαΕπιλέξαμε την επιχείρηση Haihong μετά από έναν μακροχρόνιο πρόσκοπο, την υψηλότερη ποιότητα των προϊόντων τους, τη μεγάλη προσοχή στις λεπτομέρειες, και την υψηλή περίθαλψη πελατών. Μας εξασφάλισαν πάντα μια γρήγορη υποστήριξη σε όλες τις ανάγκες μας. Εξασφάλισαν μια πολύ επαγγελματική υπηρεσία 一 επίσης σε σχέση με τις τεχνικές απαιτήσεις να αποκτηθούν οι άδειες και στις υπηρεσίες συντήρησης σε μια ανταγωνιστική τιμή. -
Σπίτι εγκαταστάσεωνΥψηλή ποιότητα των προϊόντων, γρήγορη παράδοση, ανταγωνιστικές αξία και ισχυρή υποστήριξη του τεχνικού και η συντήρηση κάνει σωζόμενος το πρόγραμμα μας κόστισε και βοηθά να κερδίσουμε τα μέρη των υψηλών φημών από τον πελάτη μας. Τώρα γράφουμε αυτήν την επιστολή για να εκφράσουμε ειλικρινά την ευγνωμοσύνη μας σε HAIHONG, ευχαριστίες για όλη τη μεγάλη υποστήριξη και συνεργασία στις προηγούμενες ημέρες.
λέξεις-κλειδιά [ office artificial potted plant plants ] αγώνας 386 προϊόντα.
Τεχνητό φωτεινό ροζ μπουγκανβίλια δέντρο, 47/63/75 ίντσες, ανθεκτικό στα UV ψεύτικο φυτό για εξωτερική και εσωτερική διακόσμηση, χονδρικό ψεύτικο λουλούδι δέντρο
| Όνομα προϊόντος: | Τεχνητή βουκαμβίλια |
|---|---|
| Τύπος: | Μεγάλο Faux Tree / Τεχνητό δέντρο τοπίου |
| Μέγεθος ύψους: | 120cm 160cm 190cm |
Τεχνητό φοινικόδεντρο 6FT, Ψεύτικο δέντρο με ρεαλιστικούς κορμούς από ίνες, Ψεύτικο τροπικό φυτό Areca σε γλάστρα, Τεχνητό φυτό από μετάξι για διακόσμηση σπιτιού, διακόσμηση γραφείου εσωτερικού χώρου
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Χρώμα φύλλων: | πράσινο |
| Εφαρμογή: | Σπίτι, Σχολείο, Εξωτερικό, Εντός, ΠΑΡΤΙ, Δωρεάν, Γάμος |
Χονδρικής Πώλησης Διακόσμηση Σπιτιού PVC Τεχνητά Δέντρα Μπουκαμβίλιας Λουλούδια Υφασμάτινα Λουλούδια για Διακόσμηση Σπιτιού
| Υλικό: | Πλαστική ύλη |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σπίτι, Σχολείο, Εσωτερικό, Πάρτι, Δώρο, Γάμος, Διακοπές, Κήπος |
| Χαρακτηριστικό: | Φιλικό προς το περιβάλλον, ανθεκτικό, ανθεκτικό στο νερό, υψηλή ποιότητα |
Artificial Olive Tree with Real Wood Trunk, 180cm Tall UV Resisted Faux Potted Plant for Modern Indoor Outdoor Home Office Decor
| Πλεονέκτημα: | Αντι-UV, αντιανεμικό, ασφαλές, ανθεκτικό |
|---|---|
| Ανθεκτικό στο νερό: | Ναί |
| Χρήση: | Κήπος.Ξενοδοχείο.Διακόσμηση σπιτιού |
Φθινοπωρινή βελανιδιά Τεχνητό φυτό σε γλάστρα - 160cm / 185cm / 210cm. Ένα ρεαλιστικό ψεύτικο δέντρο για διακόσμηση σπιτιού και γραφείου.
| Όνομα προϊόντος: | τεχνητή βελανιδιά |
|---|---|
| Στυλ: | Σύγχρονη, τροπική, μινιμαλιστική, κλασική, κλπ. |
| Διαθέσιμα ύψη: | 160cm (5.2ft), 185cm (6.06ft), 210cm (7ft) |
Τεχνητό Δέντρο Μπουκαμβίλιας με Λουλούδια σε Πλαστική Γλάστρα για Διακόσμηση Εμπρός Βεράντας, Γραφείου, Σπιτιού, Κήπου, Πάρτι
| Όνομα προϊόντος: | Τεχνητή βουκαμβίλια |
|---|---|
| Τύπος: | Μεγάλο Faux Tree / Τεχνητό δέντρο τοπίου |
| Μέγεθος ύψους: | 160cm 185cm 210cm |
Ψεύτικα Εσωτερικά Φυτά 160cm 185cm Ψεύτικο Φυτό Φίκου Λυράτα Ψεύτικο Δέντρο Εσωτερικού Χώρου Φυτεμένο Φυτό Για Διακόσμηση Σπιτιού και Γραφείου
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Χρώμα φύλλων: | πράσινο |
| Εφαρμογή: | Σπίτι, Σχολείο, Εξωτερικό, Εντός, ΠΑΡΤΙ, Δωρεάν, Γάμος |
artificial plant manufacturer Customizable Size Lifelike Artificial Silk Olive Tree for Hotel Lobby Decor
| Πλεονέκτημα: | Αντι-UV, αντιανεμικό, ασφαλές, ανθεκτικό |
|---|---|
| Ανθεκτικό στο νερό: | Ναί |
| Χρήση: | Κήπος.Ξενοδοχείο.Διακόσμηση σπιτιού |
Ψεύτικο Δέντρο Ελιάς 6FT Υψηλής ποιότητας Εσωτερικού Χώρου, Πολυκορμικό Μαύρο Τεχνητό Δέντρο Ελιάς με Φυσικό Κορμό Ξύλου για Διακόσμηση Σπιτιού, Γραφείου, Εμπορικού Κέντρου
| Πλεονέκτημα: | Αντι-UV, αντιανεμικό, ασφαλές, ανθεκτικό |
|---|---|
| Ανθεκτικό στο νερό: | Ναί |
| Χρήση: | Κήπος.Ξενοδοχείο.Διακόσμηση σπιτιού |
Haihong Τεχνητό φυτό Μεταξιούχος πουλί του παραδείσου Τροπικό φοινικό φυτό για διακόσμηση
| Τύπος μονάδας: | Τεχνητό φυτό, τεχνητός φοίνικας, τεχνητά δέντρα |
|---|---|
| Υλικό: | πλαστική ύλη |
| Τοποθέτηση: | Όροφος, Εσωτερικός |

