Όλα τα Προϊόντα
-
Τεχνητά φυτά για εσωτερική διακόσμηση
-
Τεχνητό Μεγάλο Δέντρο
-
Τεχνητή τροπική φοίνικα
-
Τεχνητό δέντρο διακόσμησης
-
Τεχνητό δέντρο φυλλώματος
-
Τεχνητοί κλάδοι δέντρων
-
Μικρά Φυτά
-
Topiary γλυπτό
-
Τεχνητές σε δοχείο εγκαταστάσεις πατωμάτων
-
Κάθετο πρασίνισμα
-
Πραγματικά τεχνητά λουλούδια αφής
-
Τεχνητές Succulent εγκαταστάσεις
-
Τεχνητές εγκαταστάσεις αμπέλων
-
Εξωραϊσμός GRC
-
Τεχνητά εξαρτήματα εγκαταστάσεων
-
Τεχνητή ελιά
-
Πράσινο πνεύμαΕπιλέξαμε την επιχείρηση Haihong μετά από έναν μακροχρόνιο πρόσκοπο, την υψηλότερη ποιότητα των προϊόντων τους, τη μεγάλη προσοχή στις λεπτομέρειες, και την υψηλή περίθαλψη πελατών. Μας εξασφάλισαν πάντα μια γρήγορη υποστήριξη σε όλες τις ανάγκες μας. Εξασφάλισαν μια πολύ επαγγελματική υπηρεσία 一 επίσης σε σχέση με τις τεχνικές απαιτήσεις να αποκτηθούν οι άδειες και στις υπηρεσίες συντήρησης σε μια ανταγωνιστική τιμή. -
Σπίτι εγκαταστάσεωνΥψηλή ποιότητα των προϊόντων, γρήγορη παράδοση, ανταγωνιστικές αξία και ισχυρή υποστήριξη του τεχνικού και η συντήρηση κάνει σωζόμενος το πρόγραμμα μας κόστισε και βοηθά να κερδίσουμε τα μέρη των υψηλών φημών από τον πελάτη μας. Τώρα γράφουμε αυτήν την επιστολή για να εκφράσουμε ειλικρινά την ευγνωμοσύνη μας σε HAIHONG, ευχαριστίες για όλη τη μεγάλη υποστήριξη και συνεργασία στις προηγούμενες ημέρες.
λέξεις-κλειδιά [ office artificial potted plant plants ] αγώνας 386 προϊόντα.
Τεχνητά Φυτά Φοίνικα Αρέκα Φυτό σε Γλάστρα για Εξωτερική και Εσωτερική Διακόσμηση Τοπίου
| Product Name: | Artificial Areca Palm Potted Plant |
|---|---|
| Style: | Modern, Tropical, Minimalist, Classic, etc. |
| Available Heights: | 120cm ,150cm, 180cm, 200cm |
Σε δοχείο τεχνητό σίτου ντεκόρ γραφείων Υπουργείων Εσωτερικών λουλουδιών αυτιών ζωηρόχρωμο
| Όνομα προϊόντων: | Τεχνητό αυτί σίτου |
|---|---|
| Τύπος εγκαταστάσεων: | Λουλούδια |
| Χρώμα: | Εικόνα |
47in 59in 70inHigh Πραγματικό άγγιγμα Τεχνητή Schefflera Δέντρο Πράσινη βάζα φυτό Schefflera για διακόσμηση σπιτιού
| Όνομα προϊόντος: | Τεχνητό δέντρο Schefflera |
|---|---|
| Στυλ: | Σύγχρονη, τροπική, μινιμαλιστική, κλασική, κλπ. |
| Διαθέσιμα ύψη: | 120cm (4ft), 150cm (5ft), 180cm (6ft) |
τεχνητές σε δοχείο εγκαταστάσεις δέντρων Ficus μπονσάι 140cm πράσινες μιμούμενες για την εσωτερική διακόσμηση
| Όνομα: | Δέντρο Ficus |
|---|---|
| Στοιχείο: | 5K4A9764 |
| Υλικό: | Ύφασμα και ξύλο |
Τεχνητά Πράσινα Φυτά Εσωτερικού Χώρου 6ft Τεχνητή Φοινικιά Εσωτερικού Χώρου Η πιο ρεαλιστική φοινικιά Areca για διακόσμηση σπιτιού
| Όνομα προϊόντος: | Τεχνητή φυτό φοινικέλαιου Areca Palm |
|---|---|
| Στυλ: | Σύγχρονη, τροπική, μινιμαλιστική, κλασική, κλπ. |
| Διαθέσιμα ύψη: | 180cm (6ft), 210cm (7ft), 250cm (8.2ft) |
Ύψος 200cm πλαστικά δέντρα τοπίων Photinia τεχνητά για τη διακόσμηση γραφείων
| Όνομα: | τεχνητό δέντρο photinia |
|---|---|
| Χρήση: | Garden.Hotel.Home ντεκόρ |
| Υλικό: | πλαστικό υφάσματος |
Πατωμάτων σε δοχείο διακοσμήσεων τεχνητή διακόσμηση δωματίων πράσινων εγκαταστάσεων ξύλινη
| Όνομα προϊόντων: | Τεχνητές εγκαταστάσεις |
|---|---|
| Υλικό: | Φυσικό ξύλο, ύφασμα |
| Χρώμα: | Αειθαλής |
SGS UV δέντρο χρημάτων αντίστασης τεχνητό για εσωτερικές εγκαταστάσεις χρώματος εγχώριων διακοσμήσεων τις πράσινες
| Ύφος σχεδίου: | Προσομοίωση |
|---|---|
| Χρήση:: | Αρχιτεκτονικός εξωραϊσμός |
| Τύπος εγκαταστάσεων:: | Δέντρα |
Το πλαστικό αφήνει το διακοσμητικό τεχνητό φοίνικα μπουκαλιών για το εμπορικό κέντρο
| Όνομα: | Τεχνητός φοίνικας μπουκαλιών |
|---|---|
| Χρώμα: | Εικόνα που εμφανίζεται |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Ανθεκτικός, καμία συντήρηση που απαιτείται, καμία μυρωδιά, φιλική προς το περιβάλλον |
ειδύλλιο Vibe φθινοπώρου σημύδων δέντρων φυλλώματος 20m τεχνητό κανένα παράσιτο καμία ελαφριά εγκατάσταση πατωμάτων
| Υλικό: | πραγματικός μίσχος και frabric φύλλα |
|---|---|
| Πλεονέκτημα: | αειθαλές και χαμηλό maintanence |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | aritificial αλλά φυσικό κοίταγμα, καμία περιποίηση |

