Όλα τα Προϊόντα
-
Τεχνητά φυτά για εσωτερική διακόσμηση
-
Τεχνητό Μεγάλο Δέντρο
-
Τεχνητή τροπική φοίνικα
-
Τεχνητό δέντρο διακόσμησης
-
Τεχνητό δέντρο φυλλώματος
-
Τεχνητοί κλάδοι δέντρων
-
Μικρά Φυτά
-
Topiary γλυπτό
-
Τεχνητές σε δοχείο εγκαταστάσεις πατωμάτων
-
Κάθετο πρασίνισμα
-
Πραγματικά τεχνητά λουλούδια αφής
-
Τεχνητές Succulent εγκαταστάσεις
-
Τεχνητές εγκαταστάσεις αμπέλων
-
Εξωραϊσμός GRC
-
Τεχνητά εξαρτήματα εγκαταστάσεων
-
Τεχνητή ελιά
-
Πράσινο πνεύμαΕπιλέξαμε την επιχείρηση Haihong μετά από έναν μακροχρόνιο πρόσκοπο, την υψηλότερη ποιότητα των προϊόντων τους, τη μεγάλη προσοχή στις λεπτομέρειες, και την υψηλή περίθαλψη πελατών. Μας εξασφάλισαν πάντα μια γρήγορη υποστήριξη σε όλες τις ανάγκες μας. Εξασφάλισαν μια πολύ επαγγελματική υπηρεσία 一 επίσης σε σχέση με τις τεχνικές απαιτήσεις να αποκτηθούν οι άδειες και στις υπηρεσίες συντήρησης σε μια ανταγωνιστική τιμή. -
Σπίτι εγκαταστάσεωνΥψηλή ποιότητα των προϊόντων, γρήγορη παράδοση, ανταγωνιστικές αξία και ισχυρή υποστήριξη του τεχνικού και η συντήρηση κάνει σωζόμενος το πρόγραμμα μας κόστισε και βοηθά να κερδίσουμε τα μέρη των υψηλών φημών από τον πελάτη μας. Τώρα γράφουμε αυτήν την επιστολή για να εκφράσουμε ειλικρινά την ευγνωμοσύνη μας σε HAIHONG, ευχαριστίες για όλη τη μεγάλη υποστήριξη και συνεργασία στις προηγούμενες ημέρες.
λέξεις-κλειδιά [ oem artificial landscape trees ] αγώνας 100 προϊόντα.
Large Artificial Tree Decorative PlantWedding Giant Faux Olive Tree For Indoor Decoration Silk Plants Luxurious Mall Decoration
| Υλικό: | Πλαστικό και υαλοβάμβακα και πραγματικό ξύλο |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Τεχνητή ελιά |
| Πλεονέκτημα: | Φιλικό προς το περιβάλλον, φυσικό φύλλο αφής, αντι-UV |
Customized Large Olive Artifical Tree Simulation Indoor Restaurant Decoration
| Υλικό: | Πλαστικό και υαλοβάμβακα και πραγματικό ξύλο |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Τεχνητή ελιά |
| Πλεονέκτημα: | Φιλικό προς το περιβάλλον, φυσικό φύλλο αφής, αντι-UV |
Τεχνητή Αχλάδα 250 εκατοστών. Μεγάλο ψεύτικο δέντρο για ξενοδοχείο και διακόσμηση τοπίου
| Όνομα προϊόντος: | τεχνητή βελανιδιά |
|---|---|
| Τύπος: | Μεγάλο Faux Tree / Τεχνητό δέντρο τοπίου |
| Μέγεθος ύψους: | 250 cm (~8,3 πόδια) |
Χονδρική πώληση 220cm Τεχνητό φυτό Μπουκαμβίλια - Μοντέλο B Λευκό - Απευθείας από το εργοστάσιο Haihong | Ρεαλιστική διακόσμηση εξωτερικού χώρου | Μαζική προμήθεια για διαμόρφωση τοπίου
| Όνομα προϊόντος: | Τεχνητή βουκαμβίλια - λευκό χρώμα |
|---|---|
| Τύπος: | Μεγάλο Faux Tree / Τεχνητό δέντρο τοπίου |
| Μέγεθος ύψους: | 220cm |
Τεχνητή Πράσινη Δρυς 160cm 185cm 210cm | Ρεαλιστική Ψεύτικη Δρυς για Εσωτερική Διακόσμηση Γραφείου & Ξενοδοχείου
| Όνομα προϊόντος: | τεχνητή βελανιδιά |
|---|---|
| Τύπος: | Μεγάλο Faux Tree / Τεχνητό δέντρο τοπίου |
| Μέγεθος ύψους: | 160cm 185cm 210cm |
160cm/200cm/ 240cm τεχνητό φυτό monstera Deliciosa με πυκνό φύλλο
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Χρώμα φύλλων: | πράσινο |
| Εφαρμογή: | Σπίτι, Σχολείο, Εξωτερικό, Εντός, ΠΑΡΤΙ, Δωρεάν, Γάμος |
Artificial White Color Cherry Tree Indoor Wedding Decorative Large Silk Sakura Flower Tree Big Top Quality Cherry Blossom Trees
| Υλικό: | Υαλοβάριο |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό: | Φιλικό προς το περιβάλλον, ανθεκτική, ανθεκτική, υψηλή ποιότητα |
| Πλεονέκτημα: | Φιλική προς το περιβάλλον, υψηλή προσομοίωση, αντι-UV |
Χονδρικοί Προμηθευτές Τεχνητών Φυτών Πολλαπλών Στρώσεων 7,3ft 8,6ft Fux Fiddle Φυτώδης Φυτά για το Σπίτι
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Χρώμα φύλλων: | πράσινο |
| Εφαρμογή: | Σπίτι, Σχολείο, Εξωτερικό, Εντός, ΠΑΡΤΙ, Δωρεάν, Γάμος |
Εργοστάσιο Τεχνητών Φυτών 160cm Μεταξωτό Ψεύτικο Δέντρο Φίκου Φύλλου Βιολιού Για Ρεαλιστική Διακόσμηση Σπιτιού Και Γραφείου Διατίθενται Προσαρμοσμένα Μεγέθη
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Χρώμα φύλλων: | πράσινο |
| Εφαρμογή: | Σπίτι, Σχολείο, Εξωτερικό, Εντός, ΠΑΡΤΙ, Δωρεάν, Γάμος |
3m-6m LED Lights Artificilal Cherry Flowers Tree Customize Indoor Sakura Faux Decor Tree Big Artifical Blossom Trees for Wedding
| Υλικό: | Υαλοβάριο |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό: | Φιλικό προς το περιβάλλον, ανθεκτική, ανθεκτική, υψηλή ποιότητα |
| Πλεονέκτημα: | Φιλική προς το περιβάλλον, υψηλή προσομοίωση, αντι-UV |

