Όλα τα Προϊόντα
-
Τεχνητά φυτά για εσωτερική διακόσμηση
-
Τεχνητό Μεγάλο Δέντρο
-
Τεχνητή τροπική φοίνικα
-
Τεχνητό δέντρο διακόσμησης
-
Τεχνητό δέντρο φυλλώματος
-
Τεχνητοί κλάδοι δέντρων
-
Μικρά Φυτά
-
Topiary γλυπτό
-
Τεχνητές σε δοχείο εγκαταστάσεις πατωμάτων
-
Κάθετο πρασίνισμα
-
Πραγματικά τεχνητά λουλούδια αφής
-
Τεχνητές Succulent εγκαταστάσεις
-
Τεχνητές εγκαταστάσεις αμπέλων
-
Εξωραϊσμός GRC
-
Τεχνητά εξαρτήματα εγκαταστάσεων
-
Τεχνητή ελιά
-
Πράσινο πνεύμαΕπιλέξαμε την επιχείρηση Haihong μετά από έναν μακροχρόνιο πρόσκοπο, την υψηλότερη ποιότητα των προϊόντων τους, τη μεγάλη προσοχή στις λεπτομέρειες, και την υψηλή περίθαλψη πελατών. Μας εξασφάλισαν πάντα μια γρήγορη υποστήριξη σε όλες τις ανάγκες μας. Εξασφάλισαν μια πολύ επαγγελματική υπηρεσία 一 επίσης σε σχέση με τις τεχνικές απαιτήσεις να αποκτηθούν οι άδειες και στις υπηρεσίες συντήρησης σε μια ανταγωνιστική τιμή. -
Σπίτι εγκαταστάσεωνΥψηλή ποιότητα των προϊόντων, γρήγορη παράδοση, ανταγωνιστικές αξία και ισχυρή υποστήριξη του τεχνικού και η συντήρηση κάνει σωζόμενος το πρόγραμμα μας κόστισε και βοηθά να κερδίσουμε τα μέρη των υψηλών φημών από τον πελάτη μας. Τώρα γράφουμε αυτήν την επιστολή για να εκφράσουμε ειλικρινά την ευγνωμοσύνη μας σε HAIHONG, ευχαριστίες για όλη τη μεγάλη υποστήριξη και συνεργασία στις προηγούμενες ημέρες.
λέξεις-κλειδιά [ oem artificial landscape trees ] αγώνας 100 προϊόντα.
Πρωταθλήματα Τεχνητές Φοινικέλαιες και Φυτά Κοκκινού Καρύδας - Προσαρμόσιμα Σχεδιάσματα Ανθεκτικά στα UV.
| Χαρακτηριστικό: | Φιλικό προς το περιβάλλον, ανθεκτικό, ελαφρύ, ανθεκτικό στο νερό, αντίσταση στην υπεριώδη ακτινοβολί |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό/μετάξι/υαλοβάμβακα |
| Υψος: | 3M12M |
Τεχνητή Φθινοπωρινή Δρυς 150cm 180cm 210cm | Εποχιακή Ψεύτικη Δρυς για Εσωτερική Διακόσμηση & Εμπορικό Τοπίο
| Όνομα προϊόντος: | τεχνητή βελανιδιά |
|---|---|
| Τύπος: | Μεγάλο Faux Tree / Τεχνητό δέντρο τοπίου |
| Μέγεθος ύψους: | 150cm 180cm 210cm |
Large Handmade Artificial Yellow Maple Tree Chinese Maple Trees Faux Japanese Red Maple Tree
| Υλικό: | Πλαστικό ή υαλοβάμβακα |
|---|---|
| Υψος: | 3-6 μ. |
| Όνομα προϊόντος: | τεχνητό δέντρο σφενδάμου |
Εμπορικό Τεχνητό Φθινοπωρινό Δέντρο Δρυός 280cm | Μεγάλο Δέντρο με Φθινοπωρινά Φύλλα για Ατμόσφαιρα Ξενοδοχείου & Εστιατορίου
| Όνομα προϊόντος: | τεχνητή βελανιδιά |
|---|---|
| Τύπος: | Μεγάλο Faux Tree / Τεχνητό δέντρο τοπίου |
| Μέγεθος ύψους: | 280cm |
artificial plant manufacturer Customizable Size Lifelike Artificial Silk Olive Tree for Hotel Lobby Decor
| Πλεονέκτημα: | Αντι-UV, αντιανεμικό, ασφαλές, ανθεκτικό |
|---|---|
| Ανθεκτικό στο νερό: | Ναί |
| Χρήση: | Κήπος.Ξενοδοχείο.Διακόσμηση σπιτιού |
Εμπορικό Τεχνητό Φθινοπωρινό Δέντρο Δρυός | 160cm 185cm 210cm Δέντρο με Φθινοπωρινά Φύλλα για Ατμόσφαιρα Ξενοδοχείου & Εστιατορίου
| Όνομα προϊόντος: | τεχνητή βελανιδιά |
|---|---|
| Τύπος: | Μεγάλο Faux Tree / Τεχνητό δέντρο τοπίου |
| Μέγεθος ύψους: | 160cm 185cm 210cm |
Τεχνητό φωτεινό ροζ μπουγκανβίλια δέντρο, 47/63/75 ίντσες, ανθεκτικό στα UV ψεύτικο φυτό για εξωτερική και εσωτερική διακόσμηση, χονδρικό ψεύτικο λουλούδι δέντρο
| Όνομα προϊόντος: | Τεχνητή βουκαμβίλια |
|---|---|
| Τύπος: | Μεγάλο Faux Tree / Τεχνητό δέντρο τοπίου |
| Μέγεθος ύψους: | 120cm 160cm 190cm |
Ψεύτικο Δέντρο Ελιάς 6FT Υψηλής ποιότητας Εσωτερικού Χώρου, Πολυκορμικό Μαύρο Τεχνητό Δέντρο Ελιάς με Φυσικό Κορμό Ξύλου για Διακόσμηση Σπιτιού, Γραφείου, Εμπορικού Κέντρου
| Πλεονέκτημα: | Αντι-UV, αντιανεμικό, ασφαλές, ανθεκτικό |
|---|---|
| Ανθεκτικό στο νερό: | Ναί |
| Χρήση: | Κήπος.Ξενοδοχείο.Διακόσμηση σπιτιού |
Κίνα Κατασκευαστής Bougainvillea δέντρο Τεχνητό φυτό με λευκό λουλούδι για το σπίτι
| Όνομα προϊόντος: | Τεχνητή βουκαμβίλια |
|---|---|
| Τύπος: | Μεγάλο Faux Tree / Τεχνητό δέντρο τοπίου |
| Μέγεθος ύψους: | 150cm 180cm |
artificial 3.5-4.5 autumn flame dark red maple tree for wedding hotel shopping mall decoration
| Υλικό: | Πλαστικό ή υαλοβάμβακα |
|---|---|
| Υψος: | 3-6 μ. |
| Όνομα προϊόντος: | τεχνητό δέντρο σφενδάμου |

