Όλα τα Προϊόντα
-
Τεχνητά φυτά για εσωτερική διακόσμηση
-
Τεχνητό Μεγάλο Δέντρο
-
Τεχνητή τροπική φοίνικα
-
Τεχνητό δέντρο διακόσμησης
-
Τεχνητό δέντρο φυλλώματος
-
Τεχνητοί κλάδοι δέντρων
-
Μικρά Φυτά
-
Topiary γλυπτό
-
Τεχνητές σε δοχείο εγκαταστάσεις πατωμάτων
-
Κάθετο πρασίνισμα
-
Πραγματικά τεχνητά λουλούδια αφής
-
Τεχνητές Succulent εγκαταστάσεις
-
Τεχνητές εγκαταστάσεις αμπέλων
-
Εξωραϊσμός GRC
-
Τεχνητά εξαρτήματα εγκαταστάσεων
-
Τεχνητή ελιά
-
Πράσινο πνεύμαΕπιλέξαμε την επιχείρηση Haihong μετά από έναν μακροχρόνιο πρόσκοπο, την υψηλότερη ποιότητα των προϊόντων τους, τη μεγάλη προσοχή στις λεπτομέρειες, και την υψηλή περίθαλψη πελατών. Μας εξασφάλισαν πάντα μια γρήγορη υποστήριξη σε όλες τις ανάγκες μας. Εξασφάλισαν μια πολύ επαγγελματική υπηρεσία 一 επίσης σε σχέση με τις τεχνικές απαιτήσεις να αποκτηθούν οι άδειες και στις υπηρεσίες συντήρησης σε μια ανταγωνιστική τιμή. -
Σπίτι εγκαταστάσεωνΥψηλή ποιότητα των προϊόντων, γρήγορη παράδοση, ανταγωνιστικές αξία και ισχυρή υποστήριξη του τεχνικού και η συντήρηση κάνει σωζόμενος το πρόγραμμα μας κόστισε και βοηθά να κερδίσουμε τα μέρη των υψηλών φημών από τον πελάτη μας. Τώρα γράφουμε αυτήν την επιστολή για να εκφράσουμε ειλικρινά την ευγνωμοσύνη μας σε HAIHONG, ευχαριστίες για όλη τη μεγάλη υποστήριξη και συνεργασία στις προηγούμενες ημέρες.
λέξεις-κλειδιά [ height 150cm artificial landscape trees ] αγώνας 27 προϊόντα.
Του Βούδα εσωτερική προσγείωση εγκαταστάσεων πατωμάτων μπαμπού τεχνητή σε δοχείο διακοσμητική
| Όνομα: | Μπαμπού του Βούδα |
|---|---|
| Στοιχείο αριθ.: | 5K4A5683 |
| Υλικό: | πλαστικό, ύφασμα |
Τεχνητή Φθινοπωρινή Δρυς 150cm 180cm 210cm | Εποχιακή Ψεύτικη Δρυς για Εσωτερική Διακόσμηση & Εμπορικό Τοπίο
| Όνομα προϊόντος: | τεχνητή βελανιδιά |
|---|---|
| Τύπος: | Μεγάλο Faux Tree / Τεχνητό δέντρο τοπίου |
| Μέγεθος ύψους: | 150cm 180cm 210cm |
Κίνα Κατασκευαστής Bougainvillea δέντρο Τεχνητό φυτό με λευκό λουλούδι για το σπίτι
| Όνομα προϊόντος: | Τεχνητή βουκαμβίλια |
|---|---|
| Τύπος: | Μεγάλο Faux Tree / Τεχνητό δέντρο τοπίου |
| Μέγεθος ύψους: | 150cm 180cm |
Χονδρικής Πώλησης Διακόσμηση Σπιτιού PVC Τεχνητά Δέντρα Μπουκαμβίλιας Λουλούδια Υφασμάτινα Λουλούδια για Διακόσμηση Σπιτιού
| Υλικό: | Πλαστική ύλη |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σπίτι, Σχολείο, Εσωτερικό, Πάρτι, Δώρο, Γάμος, Διακοπές, Κήπος |
| Χαρακτηριστικό: | Φιλικό προς το περιβάλλον, ανθεκτικό, ανθεκτικό στο νερό, υψηλή ποιότητα |
Τεχνητό Πολυκλωνικό Φυτό Schefflera 120cm 150cm 180cm | Ψεύτικο Arboricola για Εσωτερική Διακόσμηση Γραφείου & Σπιτιού
| Όνομα προϊόντος: | Τεχνητό φυτό Schefflera |
|---|---|
| Τύπος: | Μεγάλο Faux Tree / Τεχνητό δέντρο τοπίου |
| Μέγεθος ύψους: | 120cm 150cm 180cm |
Εσωτερικά διακοσμητικά 180cm τεχνητά μεγάλα πράσινα φύλλα φυτού Diffenbachia για το διαστημικό εξωραϊσμό
| Όνομα: | τεχνητές εγκαταστάσεις diffenbachia |
|---|---|
| Χρήση: | εσωτερική και υπαίθρια διακόσμηση, διαστημικό ντεκόρ |
| Χρώμα: | Εικόνα που εμφανίζεται |
Διακοσμητικές καλύτερες εγκαταστάσεις γραφείων φοινικών του τεχνητού ταξιδιώτη
| Υλικό: | Πλαστικό |
|---|---|
| Χρώμα: | Εικόνα |
| Χρήση: | Διακόσμηση |

