Όλα τα Προϊόντα
-
Τεχνητά φυτά για εσωτερική διακόσμηση
-
Τεχνητό Μεγάλο Δέντρο
-
Τεχνητή τροπική φοίνικα
-
Τεχνητό δέντρο διακόσμησης
-
Τεχνητό δέντρο φυλλώματος
-
Τεχνητοί κλάδοι δέντρων
-
Μικρά Φυτά
-
Topiary γλυπτό
-
Τεχνητές σε δοχείο εγκαταστάσεις πατωμάτων
-
Κάθετο πρασίνισμα
-
Πραγματικά τεχνητά λουλούδια αφής
-
Τεχνητές Succulent εγκαταστάσεις
-
Τεχνητές εγκαταστάσεις αμπέλων
-
Εξωραϊσμός GRC
-
Τεχνητά εξαρτήματα εγκαταστάσεων
-
Τεχνητή ελιά
-
Πράσινο πνεύμαΕπιλέξαμε την επιχείρηση Haihong μετά από έναν μακροχρόνιο πρόσκοπο, την υψηλότερη ποιότητα των προϊόντων τους, τη μεγάλη προσοχή στις λεπτομέρειες, και την υψηλή περίθαλψη πελατών. Μας εξασφάλισαν πάντα μια γρήγορη υποστήριξη σε όλες τις ανάγκες μας. Εξασφάλισαν μια πολύ επαγγελματική υπηρεσία 一 επίσης σε σχέση με τις τεχνικές απαιτήσεις να αποκτηθούν οι άδειες και στις υπηρεσίες συντήρησης σε μια ανταγωνιστική τιμή. -
Σπίτι εγκαταστάσεωνΥψηλή ποιότητα των προϊόντων, γρήγορη παράδοση, ανταγωνιστικές αξία και ισχυρή υποστήριξη του τεχνικού και η συντήρηση κάνει σωζόμενος το πρόγραμμα μας κόστισε και βοηθά να κερδίσουμε τα μέρη των υψηλών φημών από τον πελάτη μας. Τώρα γράφουμε αυτήν την επιστολή για να εκφράσουμε ειλικρινά την ευγνωμοσύνη μας σε HAIHONG, ευχαριστίες για όλη τη μεγάλη υποστήριξη και συνεργασία στις προηγούμενες ημέρες.
λέξεις-κλειδιά [ height 150cm artificial landscape trees ] αγώνας 27 προϊόντα.
Πυρίμαχα 135cm πλαστά κισσών τοίχων εξαρτήματα εγκαταστάσεων ντεκόρ τεχνητά
| Τεχνητός: | εγκαταστάσεις, άμπελος, κλάδος |
|---|---|
| Όνομα: | Εύκαμπτος κλάδος αμπέλων |
| Χρήση: | Διακόσμηση |
Χονδρικό 150 εκατοστά 180 εκατοστά Τεχνητό Δέντρο Μπουγκανβίλια - Μοντέλο C Λευκό Ροζ.
| Όνομα προϊόντος: | Τεχνητή βουκαμβίλια - λευκό χρώμα |
|---|---|
| Τύπος: | Μεγάλο Faux Tree / Τεχνητό δέντρο τοπίου |
| Μέγεθος ύψους: | 150cm, 180cm |
Υψηλό προσομοίωσης δέντρο 150cm πεύκων τοπίων πλαστικό διακοσμήσεις εστιατορίων
| Όνομα: | δέντρο πεύκων 150cm τεχνητό |
|---|---|
| Χρώμα: | Εικόνα που εμφανίζεται |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Ανθεκτικός, καμία συντήρηση που απαιτείται, καμία μυρωδιά, φιλική προς το περιβάλλον |
τεχνητή πράσινη σε δοχείο γωνία παραθύρων μπονσάι ύψους 150cm που εξωραΐζει το μεγάλο δέντρο φτερών
| Όνομα: | Φτέρη της Βοστώνης |
|---|---|
| Στοιχείο: | 5K4A1843 |
| Υλικό: | πλαστικό, ύφασμα |
Κανένα πλαστικό Ficus δέντρο περιποίησης H150cm, μικρό τεχνητό δέντρο ανθεκτικό
| Όνομα: | μίνι δέντρο ficus |
|---|---|
| Χρήση: | Διακόσμηση |
| Χρώμα: | Εικόνα που εμφανίζεται |
Τεχνητά φυτά για το δάπεδο σε δοχεία Μικρό Φίκους Πανδούρα Για διακόσμηση κήπου
| Στυλ σχεδιασμού: | Μινιμαλιστής |
|---|---|
| Χρήση:: | Αρχιτεκτονικός εξωραϊσμός |
| Τύπος εγκαταστάσεων:: | Δέντρα |
HAIHONG 150cm τεχνητές σε δοχείο εγκαταστάσεις πατωμάτων ύψους όμορφες
| Όνομα: | Εγκαταστάσεις αυτιών Elephone |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό |
| Χρώμα: | Εικόνα |
150Cm ύψους δημιουργικά σε δοχείο λουλούδια εγκαταστάσεων τεχνητού μεταξιού Bougainvillea ζωηρόχρωμα
| Όνομα: | Bougainvillea |
|---|---|
| Υλικό: | Ύφασμα |
| Μέγεθος: | 150cm, 180cm |
τεχνητός σε δοχείο φοίνικας φτερών εγκαταστάσεων πατωμάτων ύψους 150cm
| Όνομα: | Φοίνικας φτερών |
|---|---|
| Στοιχείο: | 616103 |
| Χρώμα: | Αειθαλής |
το φυσικό τεχνητό σε δοχείο πάτωμα 150cm φυτεύει το δέντρο αγαύης ντεκόρ σπιτιών
| Όνομα: | Εγκαταστάσεις αγαύης |
|---|---|
| Στοιχείο: | HH8201 |
| Τεχνολογία: | χειροποίητος |

