Όλα τα Προϊόντα
-
Τεχνητά φυτά για εσωτερική διακόσμηση
-
Τεχνητό Μεγάλο Δέντρο
-
Τεχνητή τροπική φοίνικα
-
Τεχνητό δέντρο διακόσμησης
-
Τεχνητό δέντρο φυλλώματος
-
Τεχνητοί κλάδοι δέντρων
-
Μικρά Φυτά
-
Topiary γλυπτό
-
Τεχνητές σε δοχείο εγκαταστάσεις πατωμάτων
-
Κάθετο πρασίνισμα
-
Πραγματικά τεχνητά λουλούδια αφής
-
Τεχνητές Succulent εγκαταστάσεις
-
Τεχνητές εγκαταστάσεις αμπέλων
-
Εξωραϊσμός GRC
-
Τεχνητά εξαρτήματα εγκαταστάσεων
-
Τεχνητή ελιά
-
Πράσινο πνεύμαΕπιλέξαμε την επιχείρηση Haihong μετά από έναν μακροχρόνιο πρόσκοπο, την υψηλότερη ποιότητα των προϊόντων τους, τη μεγάλη προσοχή στις λεπτομέρειες, και την υψηλή περίθαλψη πελατών. Μας εξασφάλισαν πάντα μια γρήγορη υποστήριξη σε όλες τις ανάγκες μας. Εξασφάλισαν μια πολύ επαγγελματική υπηρεσία 一 επίσης σε σχέση με τις τεχνικές απαιτήσεις να αποκτηθούν οι άδειες και στις υπηρεσίες συντήρησης σε μια ανταγωνιστική τιμή. -
Σπίτι εγκαταστάσεωνΥψηλή ποιότητα των προϊόντων, γρήγορη παράδοση, ανταγωνιστικές αξία και ισχυρή υποστήριξη του τεχνικού και η συντήρηση κάνει σωζόμενος το πρόγραμμα μας κόστισε και βοηθά να κερδίσουμε τα μέρη των υψηλών φημών από τον πελάτη μας. Τώρα γράφουμε αυτήν την επιστολή για να εκφράσουμε ειλικρινά την ευγνωμοσύνη μας σε HAIHONG, ευχαριστίες για όλη τη μεγάλη υποστήριξη και συνεργασία στις προηγούμενες ημέρες.
λέξεις-κλειδιά [ stunning artificial landscape trees ] αγώνας 44 προϊόντα.
Τεχνητή Φθινοπωρινή Δρυς 150cm 180cm 210cm | Εποχιακή Ψεύτικη Δρυς για Εσωτερική Διακόσμηση & Εμπορικό Τοπίο
| Όνομα προϊόντος: | τεχνητή βελανιδιά |
|---|---|
| Τύπος: | Μεγάλο Faux Tree / Τεχνητό δέντρο τοπίου |
| Μέγεθος ύψους: | 150cm 180cm 210cm |
Εμπορικό Τεχνητό Φθινοπωρινό Δέντρο Δρυός 280cm | Μεγάλο Δέντρο με Φθινοπωρινά Φύλλα για Ατμόσφαιρα Ξενοδοχείου & Εστιατορίου
| Όνομα προϊόντος: | τεχνητή βελανιδιά |
|---|---|
| Τύπος: | Μεγάλο Faux Tree / Τεχνητό δέντρο τοπίου |
| Μέγεθος ύψους: | 280cm |
Εμπορικό Τεχνητό Φθινοπωρινό Δέντρο Δρυός | 160cm 185cm 210cm Δέντρο με Φθινοπωρινά Φύλλα για Ατμόσφαιρα Ξενοδοχείου & Εστιατορίου
| Όνομα προϊόντος: | τεχνητή βελανιδιά |
|---|---|
| Τύπος: | Μεγάλο Faux Tree / Τεχνητό δέντρο τοπίου |
| Μέγεθος ύψους: | 160cm 185cm 210cm |
Τεχνητό φωτεινό ροζ μπουγκανβίλια δέντρο, 47/63/75 ίντσες, ανθεκτικό στα UV ψεύτικο φυτό για εξωτερική και εσωτερική διακόσμηση, χονδρικό ψεύτικο λουλούδι δέντρο
| Όνομα προϊόντος: | Τεχνητή βουκαμβίλια |
|---|---|
| Τύπος: | Μεγάλο Faux Tree / Τεχνητό δέντρο τοπίου |
| Μέγεθος ύψους: | 120cm 160cm 190cm |
Κίνα Κατασκευαστής Bougainvillea δέντρο Τεχνητό φυτό με λευκό λουλούδι για το σπίτι
| Όνομα προϊόντος: | Τεχνητή βουκαμβίλια |
|---|---|
| Τύπος: | Μεγάλο Faux Tree / Τεχνητό δέντρο τοπίου |
| Μέγεθος ύψους: | 150cm 180cm |
Τεχνητή Αχλάδα 250 εκατοστών. Μεγάλο ψεύτικο δέντρο για ξενοδοχείο και διακόσμηση τοπίου
| Όνομα προϊόντος: | τεχνητή βελανιδιά |
|---|---|
| Τύπος: | Μεγάλο Faux Tree / Τεχνητό δέντρο τοπίου |
| Μέγεθος ύψους: | 250 cm (~8,3 πόδια) |
Χονδρικά Τεχνητά Φυτά Παλμός & Πτηνά του Παραδείσου - Μοντέλο Κ Παλμός Ταξιδιώτη 5.2ft-8.2ft∙ Haihong Factory Direct∙ Μεγάλα Τροπικά Τεχνητά Δέντρα για Εξωτερικό Τοπίο
| Υλικό: | Πλαστική ύλη |
|---|---|
| Φύλλωμα χρώματος: | Πράσινος |
| Εφαρμογή: | Σπίτι, σχολείο, υπαίθρια, εσωτερική, πάρτι, δώρο, γάμο |
Χονδρικό 180 εκατοστών τεχνητές εσωτερικές φοίνικες - I Style Areca Φύλο Φύλου.
| Όνομα: | τεχνητός φοίνικας Areca |
|---|---|
| Υλικό: | Φύλλα PE ή φύλλα υφάσματος |
| Χρώμα: | Πράσινο, όπως δείχνει η εικόνα |
Haihong Νέα Προϊόντα Τεχνητή Μπουγκανβίλια Αγορά 4ft 6ft ψεύτικη βάζα Μπουγκανβίλια Τεχνητή για το σπίτι διακόσμηση ξενοδοχείου
| Υλικό: | Πλαστική ύλη |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σπίτι, Σχολείο, Εσωτερικό, Πάρτι, Δώρο, Γάμος, Διακοπές, Κήπος |
| Χαρακτηριστικό: | Φιλικό προς το περιβάλλον, ανθεκτικό, ανθεκτικό στο νερό, υψηλή ποιότητα |
Τεχνητά Φυτά Σχεδόν Φυσική Τεχνητή Βουκαμβίλια ροζ Λουλούδια Χριστουγεννιάτικη Διακόσμηση Δέντρο
| Υλικό: | Πλαστική ύλη |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Σπίτι, Σχολείο, Εσωτερικό, Πάρτι, Δώρο, Γάμος, Διακοπές, Κήπος |
| Χαρακτηριστικό: | Φιλικό προς το περιβάλλον, ανθεκτικό, ανθεκτικό στο νερό, υψηλή ποιότητα |

