Όλα τα Προϊόντα
-
Τεχνητά φυτά για εσωτερική διακόσμηση
-
Τεχνητό Μεγάλο Δέντρο
-
Τεχνητή τροπική φοίνικα
-
Τεχνητό δέντρο διακόσμησης
-
Τεχνητό δέντρο φυλλώματος
-
Τεχνητοί κλάδοι δέντρων
-
Μικρά Φυτά
-
Topiary γλυπτό
-
Τεχνητές σε δοχείο εγκαταστάσεις πατωμάτων
-
Κάθετο πρασίνισμα
-
Πραγματικά τεχνητά λουλούδια αφής
-
Τεχνητές Succulent εγκαταστάσεις
-
Τεχνητές εγκαταστάσεις αμπέλων
-
Εξωραϊσμός GRC
-
Τεχνητά εξαρτήματα εγκαταστάσεων
-
Τεχνητή ελιά
-
Πράσινο πνεύμαΕπιλέξαμε την επιχείρηση Haihong μετά από έναν μακροχρόνιο πρόσκοπο, την υψηλότερη ποιότητα των προϊόντων τους, τη μεγάλη προσοχή στις λεπτομέρειες, και την υψηλή περίθαλψη πελατών. Μας εξασφάλισαν πάντα μια γρήγορη υποστήριξη σε όλες τις ανάγκες μας. Εξασφάλισαν μια πολύ επαγγελματική υπηρεσία 一 επίσης σε σχέση με τις τεχνικές απαιτήσεις να αποκτηθούν οι άδειες και στις υπηρεσίες συντήρησης σε μια ανταγωνιστική τιμή. -
Σπίτι εγκαταστάσεωνΥψηλή ποιότητα των προϊόντων, γρήγορη παράδοση, ανταγωνιστικές αξία και ισχυρή υποστήριξη του τεχνικού και η συντήρηση κάνει σωζόμενος το πρόγραμμα μας κόστισε και βοηθά να κερδίσουμε τα μέρη των υψηλών φημών από τον πελάτη μας. Τώρα γράφουμε αυτήν την επιστολή για να εκφράσουμε ειλικρινά την ευγνωμοσύνη μας σε HAIHONG, ευχαριστίες για όλη τη μεγάλη υποστήριξη και συνεργασία στις προηγούμενες ημέρες.
λέξεις-κλειδιά [ artificial outdoor landscaping construction ] αγώνας 162 προϊόντα.
Φλόγα - καθυστερών 280cm τεχνητό δέντρο καμελιών, εσωτερικά δέντρα μεταξιού ανθεκτικά
| Όνομα: | Ανθίζοντας δέντρο καμελιών |
|---|---|
| Υλικό: | φύλλο υφάσματος ή PE |
| Χρώμα: | Εικόνα |
Τεχνητά δέντρα τοπίων κήπων φοινικών ημερομηνίας UV αντίσταση 2000cm ύψους
| χρώμα: | Σαν εικόνα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Φιλικός προς το περιβάλλον |
| Συσκευασία: | κύριος κορμός ως μια συσκευασία/λίγα φύλλα ως μια συσκευασία |
Ανθεκτικές H180cm τεχνητές σε δοχείο εγκαταστάσεις πατωμάτων βροχής αληθοφανείς
| Όνομα: | diffenbachia |
|---|---|
| Υλικό: | φύλλο υφάσματος ή PE |
| Χρώμα: | Εικόνα |
Αντι UV τεχνητό τοπίων δέντρων ντεκόρ κήπων εγκαταστάσεων ροδάκινων μιμούμενο άνθος
| Όνομα: | Τεχνητό δέντρο ροδακινιών |
|---|---|
| Χρήση: | Υπαίθριο, εσωτερικό ντεκόρ |
| Υλικό: | πλαστικό, ύφασμα |
Αντι - εξασθενίζοντας πλαστικό τεχνητό σε δοχείο πουλί δέντρων τοπίων του παραδείσου
| Όνομα: | Πουλί του παραδείσου |
|---|---|
| Στοιχείο: | 339304 |
| Ύψος: | Προσαρμοσμένος |
Τεχνητό δέντρο μπαμπού αντι ύψους γήρανσης 12m για τις εγκαταστάσεις τοπίων κήπων
| Υλικό: | Υψηλός - ποιοτικός steel+ φυσικός κορμός +PE ή ύφασμα, υψηλό - ποιοτικός χάλυβας |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Φιλικός προς το περιβάλλον |
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 350cm |
Ζαλίζοντας τεχνητές τοπίων δέντρων κήπων πράσινες εγκαταστάσεις πυξαριού διακοσμήσεων Topiary ζωικές
| Υλικό: | Φύλλα PE |
|---|---|
| Χρήση: | πάρκο |
| Ονομασία: | Τόπιουρι Σχήμα ζώου |
Τεχνητά δέντρα τοπίων Marginata Dracaena για τη διακόσμηση Υπουργείων Εσωτερικών
| Όνομα προϊόντων: | τεχνητό Dracaena Marginata |
|---|---|
| Υλικό: | Ύφασμα |
| Ύψος: | 130cm |
Ύψος 180cm πράσινες τεχνητές εγκαταστάσεις μπαμπού δέντρων τοπίων για την υπαίθρια διακόσμηση
| Όνομα προϊόντων: | τεχνητό μπαμπού |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Φιλικός προς το περιβάλλον |
σε δοχείο εγκαταστάσεις Dracaena αιθουσών εκθέσεως δέντρων τοπίων 180cm ψηλές τεχνητές
| Όνομα: | Τεχνητό Dracaena |
|---|---|
| Στοιχείο: | HK0196 |
| Ύψος: | 180cm ψηλό |

