Όλα τα Προϊόντα
-
Τεχνητά φυτά για εσωτερική διακόσμηση
-
Τεχνητό Μεγάλο Δέντρο
-
Τεχνητή τροπική φοίνικα
-
Τεχνητό δέντρο διακόσμησης
-
Τεχνητό δέντρο φυλλώματος
-
Τεχνητοί κλάδοι δέντρων
-
Μικρά Φυτά
-
Topiary γλυπτό
-
Τεχνητές σε δοχείο εγκαταστάσεις πατωμάτων
-
Κάθετο πρασίνισμα
-
Πραγματικά τεχνητά λουλούδια αφής
-
Τεχνητές Succulent εγκαταστάσεις
-
Τεχνητές εγκαταστάσεις αμπέλων
-
Εξωραϊσμός GRC
-
Τεχνητά εξαρτήματα εγκαταστάσεων
-
Τεχνητή ελιά
-
Πράσινο πνεύμαΕπιλέξαμε την επιχείρηση Haihong μετά από έναν μακροχρόνιο πρόσκοπο, την υψηλότερη ποιότητα των προϊόντων τους, τη μεγάλη προσοχή στις λεπτομέρειες, και την υψηλή περίθαλψη πελατών. Μας εξασφάλισαν πάντα μια γρήγορη υποστήριξη σε όλες τις ανάγκες μας. Εξασφάλισαν μια πολύ επαγγελματική υπηρεσία 一 επίσης σε σχέση με τις τεχνικές απαιτήσεις να αποκτηθούν οι άδειες και στις υπηρεσίες συντήρησης σε μια ανταγωνιστική τιμή. -
Σπίτι εγκαταστάσεωνΥψηλή ποιότητα των προϊόντων, γρήγορη παράδοση, ανταγωνιστικές αξία και ισχυρή υποστήριξη του τεχνικού και η συντήρηση κάνει σωζόμενος το πρόγραμμα μας κόστισε και βοηθά να κερδίσουμε τα μέρη των υψηλών φημών από τον πελάτη μας. Τώρα γράφουμε αυτήν την επιστολή για να εκφράσουμε ειλικρινά την ευγνωμοσύνη μας σε HAIHONG, ευχαριστίες για όλη τη μεγάλη υποστήριξη και συνεργασία στις προηγούμενες ημέρες.
λέξεις-κλειδιά [ artificial landscape trees garden decoration ] αγώνας 267 προϊόντα.
το τεχνητό σε δοχείο πάτωμα 160cm φυτεύει το πράσινο ανώτατο όριο Qrnaments μπονσάι Banyan
| Όνομα: | Τεχνητό Banyan |
|---|---|
| Χρώμα: | Πράσινος ως εικόνα |
| Υλικό: | Φυσικό ξύλο, ύφασμα |
150Cm ύψους δημιουργικά σε δοχείο λουλούδια εγκαταστάσεων τεχνητού μεταξιού Bougainvillea ζωηρόχρωμα
| Όνομα: | Bougainvillea |
|---|---|
| Υλικό: | Ύφασμα |
| Μέγεθος: | 150cm, 180cm |
Χλόη 60cm μικρή τεχνητή σε δοχείο διακόσμηση Υπουργείων Εσωτερικών εγκαταστάσεων πατωμάτων που προσαρμόζεται
| Όνομα: | τεχνητή χλόη |
|---|---|
| Χρώμα: | Σαν εικόνα που παρουσιάζεται |
| Μέγεθος: | 60cm, προσαρμογή |
το τεχνητό σε δοχείο πάτωμα 160cm φυτεύει το πράσινο ντεκόρ γραφείων μπονσάι Ficus
| Όνομα: | Τεχνητό Ficus |
|---|---|
| Χρώμα: | Πράσινος ως εικόνα |
| Υλικό: | Φυσικό ξύλο, ύφασμα |
Φυσικό πρασίνισμα Radermachera Sinica διακοσμητικών εγκαταστάσεων τεχνητό για την εγχώρια διακόσμηση
| Όνομα προϊόντων: | Sinica Radermachera |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | Απαίτηση πελατών |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Φιλικός προς το περιβάλλον |
Ζωηρόχρωμο διακοσμητικό 90cm πλαστικό τεχνητό σε δοχείο λουλούδι Hippeastrum
| Όνομα: | Hippeastrum |
|---|---|
| Στοιχείο: | 603301 |
| Ύψος: | 90cm |
Tabletop εγκαταστάσεων 150cm τεχνητοί Nandina ενιαίοι πράσινοι σε δοχείο κλάδοι διακοσμήσεων
| Όνομα: | Nandina |
|---|---|
| Στοιχείο αριθ.: | 5K4A3545 |
| Υλικό: | Ύφασμα |
αντι UV πλαστικά φύλλα Dracaena μπονσάι Faux φυτού 120cm τεχνητά
| Όνομα: | Dracaena |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό |
| Τύπος: | Δέντρα |
PU εγκαταστάσεων πατωμάτων Eco φιλική τεχνητή σε δοχείο διακόσμηση μπονσάι φοινικών ταξιδιωτικών μπανανών
| Όνομα: | Ταξιδιωτική μπανάνα |
|---|---|
| Τύπος: | Προσγειωμένος πρασινάδα |
| Χρώμα: | Φρέσκος πράσινος |
Το ύφασμα τεχνητό Hydrangea αυξήθηκε ρύθμιση λουλουδιών γραφείου TV υπολογιστών γραφείου τραπεζαρίας
| Όνομα: | Τεχνητό λουλούδι |
|---|---|
| Χρώμα: | Κίτρινος, πράσινος ή ως εικόνα |
| Υλικό: | Ύφασμα, πλαστικό |

