Όλα τα Προϊόντα
-
Τεχνητά φυτά για εσωτερική διακόσμηση
-
Τεχνητό Μεγάλο Δέντρο
-
Τεχνητή τροπική φοίνικα
-
Τεχνητό δέντρο διακόσμησης
-
Τεχνητό δέντρο φυλλώματος
-
Τεχνητοί κλάδοι δέντρων
-
Μικρά Φυτά
-
Topiary γλυπτό
-
Τεχνητές σε δοχείο εγκαταστάσεις πατωμάτων
-
Κάθετο πρασίνισμα
-
Πραγματικά τεχνητά λουλούδια αφής
-
Τεχνητές Succulent εγκαταστάσεις
-
Τεχνητές εγκαταστάσεις αμπέλων
-
Εξωραϊσμός GRC
-
Τεχνητά εξαρτήματα εγκαταστάσεων
-
Τεχνητή ελιά
-
Πράσινο πνεύμαΕπιλέξαμε την επιχείρηση Haihong μετά από έναν μακροχρόνιο πρόσκοπο, την υψηλότερη ποιότητα των προϊόντων τους, τη μεγάλη προσοχή στις λεπτομέρειες, και την υψηλή περίθαλψη πελατών. Μας εξασφάλισαν πάντα μια γρήγορη υποστήριξη σε όλες τις ανάγκες μας. Εξασφάλισαν μια πολύ επαγγελματική υπηρεσία 一 επίσης σε σχέση με τις τεχνικές απαιτήσεις να αποκτηθούν οι άδειες και στις υπηρεσίες συντήρησης σε μια ανταγωνιστική τιμή. -
Σπίτι εγκαταστάσεωνΥψηλή ποιότητα των προϊόντων, γρήγορη παράδοση, ανταγωνιστικές αξία και ισχυρή υποστήριξη του τεχνικού και η συντήρηση κάνει σωζόμενος το πρόγραμμα μας κόστισε και βοηθά να κερδίσουμε τα μέρη των υψηλών φημών από τον πελάτη μας. Τώρα γράφουμε αυτήν την επιστολή για να εκφράσουμε ειλικρινά την ευγνωμοσύνη μας σε HAIHONG, ευχαριστίες για όλη τη μεγάλη υποστήριξη και συνεργασία στις προηγούμενες ημέρες.
λέξεις-κλειδιά [ 180cm artificial landscape trees ] αγώνας 65 προϊόντα.
Χονδρικό 180 εκατοστών τεχνητές εσωτερικές φοίνικες - I Style Areca Φύλο Φύλου.
| Όνομα: | τεχνητός φοίνικας Areca |
|---|---|
| Υλικό: | Φύλλα PE ή φύλλα υφάσματος |
| Χρώμα: | Πράσινο, όπως δείχνει η εικόνα |
Τεχνητό Πολυκλωνικό Φυτό Schefflera 120cm 150cm 180cm | Ψεύτικο Arboricola για Εσωτερική Διακόσμηση Γραφείου & Σπιτιού
| Όνομα προϊόντος: | Τεχνητό φυτό Schefflera |
|---|---|
| Τύπος: | Μεγάλο Faux Tree / Τεχνητό δέντρο τοπίου |
| Μέγεθος ύψους: | 120cm 150cm 180cm |
Τεχνητοί Ταξιδιώτες Παλάμη με ρεαλιστικές καφέ άκρες 160cm 180cm.
| Όνομα προϊόντος: | Τεχνητός φοίνικας ταξιδιωτών |
|---|---|
| Τύπος: | Μεγάλο Faux Tree / Τεχνητό δέντρο τοπίου |
| Μέγεθος ύψους: | 160cm 180cm |
Καυτό δέντρο πουλιών πώλησης τεχνητό του παραδείσου με τα πραγματικά φύλλα αφής
| Όνομα: | Τεχνητό δέντρο πουλιών του παραδείσου |
|---|---|
| Χρήση: | Διακόσμηση |
| Χρώμα: | Εικόνα που εμφανίζεται |
Τεχνητή φοίνικας ταξιδιώτη με ρεαλιστικές άκρες φύλλων 160cm 180cm | Φυσικό ψεύτικο φυτό Bird of Paradise για διακόσμηση
| Όνομα προϊόντος: | Τεχνητός φοίνικας ταξιδιωτών |
|---|---|
| Τύπος: | Μεγάλο Faux Tree / Τεχνητό δέντρο τοπίου |
| Μέγεθος ύψους: | 160cm 180cm 220cm 230cm |
Φανείτε πραγματικές μικρές τεχνητές εγκαταστάσεις στα δοχεία με το δέντρο λουλουδιών
| Όνομα: | Δέντρο Bougainvillea |
|---|---|
| Χρήση: | Διακόσμηση |
| Χρώμα: | Εικόνα που εμφανίζεται |
Τεχνητά φυτά Προμηθευτής χονδρικής πώλησης Τεχνητά φυτά για εσωτερικούς χώρους
| Όνομα προϊόντος: | Τεχνητός φοίνικας ταξιδιωτών |
|---|---|
| Τύπος: | Μεγάλο Faux Tree / Τεχνητό δέντρο τοπίου |
| Μέγεθος ύψους: | 90cm 120cm 160cm 180cm 220cm 250cm |
Αληθοφανείς τεχνητές σε δοχείο εγκαταστάσεις δέντρων ανθών κερασιών Faux για την καυτή πώληση
| Όνομα: | δέντρο ανθών κερασιών |
|---|---|
| Χρήση: | Διακόσμηση |
| Χρώμα: | Εικόνα που εμφανίζεται |
Χειροποίητο τεχνητό άσπρο μπονσάι σημύδων εργοστασίων με τον πραγματικό φλοιό για τον εξωραϊσμό διακοσμητικό και τη διακόσμηση προαυλίων
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Ανθεκτικός, ρεαλιστικός, φιλικός προς το περιβάλλον |
|---|---|
| Εφαρμογή: | λεωφόρος αγορών, κήπος, αστέρι-ξενοδοχείο, εστιατόριο. Θεματικό πάρκο |
| Υλικό:: | Πραγματικοί φλοιός και πλαστικό |
Χονδρική πώληση 180cm (5.9ft) Τεχνητό φοινικόδεντρο εσωτερικού χώρου - Areca Palm τύπου J | Ψηλά τεχνητά φυτά για σαλόνι | Απευθείας από το εργοστάσιο Haihong | Ψεύτικα φοινικόδεντρα
| Όνομα: | τεχνητός φοίνικας Areca |
|---|---|
| Υλικό: | Φύλλα PE ή φύλλα υφάσματος |
| Χρώμα: | Πράσινο, όπως δείχνει η εικόνα |

